.

.

бесплатен превозот 10pcs/многу Aslong 6-12v 6000rpm двојно продолжување на вибрации на моторот 24mm*31mm 51g мотор

бесплатен превозот 10pcs/многу Aslong 6-12v 6000rpm двојно продолжување на вибрации на моторот 24mm*31mm 51g мотор

DEN 614.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
ASLONG
Ефикасност:
ОДНОСНО 2
Постојана Струја(A):
0.01~40
Употреба:
Автомобил,Дом На Апаратот
Излезна Моќност:
0.1~20
Заштита На Функција:
Експлозија-доказ
Изградба:
Постојан Магнет
сертификација:
CCC,RoHS
Вртежен момент:
0.01~40
Брзина(ВРТЕЖИ во минута):
2000~10000
Commutation:
четка
Напон(V):
6-12v
Број На Модел На:
RK370
Тип:
вибрации на моторот

Стоката во категоријата