.

.

500 Топла Розова Акрилик Flatback Фацетирани Круг Кристал Камења 6mm Нема Дупка

500 Топла Розова Акрилик Flatback Фацетирани Круг Кристал Камења 6mm Нема Дупка

DEN 95.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Акрилик
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бренд Име:
finding4show

Стоката во категоријата