.

.

1PCS Црна 8 Канал 5V Реле Модул со Светилка 8Channel Реле за РАКА СЛИК AVR DSP

1PCS Црна 8 Канал 5V Реле Модул со Светилка 8Channel Реле за РАКА СЛИК AVR DSP

DEN 232.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
ARTOU
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови

Стоката во категоријата