.

.

AN4 4AN НА -4 АЛУМИНИУМСКА ОРЕВ BULKHEAD ФИТИНГ АДАПТЕР AD34002 СИНА

AN4 4AN НА -4 АЛУМИНИУМСКА ОРЕВ BULKHEAD ФИТИНГ АДАПТЕР AD34002 СИНА

DEN 84.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Име На Модел:
Универзална
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Бренд Име:
ACRAP
Тип На Објект:
Други
Материјал:
Алуминиум легура
боја:
Сина
ЕДНА големина:
на 4
Примена:
Универзална

Стоката во категоријата