.

.

Шармантен! 2014 година нови бесплатен превозот 8-9mm Бела Akoya Образован Бисер Ѓердани 50BV402

Шармантен! 2014 година нови бесплатен превозот 8-9mm Бела Akoya Образован Бисер Ѓердани 50BV402

DEN 1088.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Метална боја:
сребро позлатен
Главниот Камен Боја:
Бела
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Pendant Големина:
no
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Бисер Форма:
Nearround
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
BV402
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Бисер Тип:
Akoya Бисери
Должина:
50inches
Метали Тип:
сребро позлатен

Стоката во категоријата