.

.

Qianxiu Пар Пижами поставува О-вратот sleepwear Долг ракав дневна носат за жените Thincken Nightwear памук Мода Nightwear

Qianxiu Пар Пижами поставува О-вратот sleepwear Долг ракав дневна носат за жените Thincken Nightwear памук Мода Nightwear

DEN 1512.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пижами
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Околу Врат
Шаблон Тип:
Писмо
Бренд Име:
Qianxiu
Материјал:
Памук
Материјал Состав:
Памук
Должина:
Full Length
Сезоната:
Пролет
Број На Модел На:
1533

Стоката во категоријата