.

.

Примачот&2Transmitter 220V 1CH RF Безжичен Далечински се Префрлите на Светлината LED Светилка SMD НА ИСКЛУЧУВАЊЕ Безжична 10A Momenrary Toggle Latched

Примачот&2Transmitter 220V 1CH RF Безжичен Далечински се Префрлите на Светлината LED Светилка SMD НА ИСКЛУЧУВАЊЕ Безжична

DEN 258.96

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Гаранција:
NO

Стоката во категоријата