.

.

5PCS 1 Канал 5V Реле Модул со светилка Ниско ниво за SCM Домаќинство Апаратот Контрола

5PCS 1 Канал 5V Реле Модул со светилка Ниско ниво за SCM Домаќинство Апаратот Контрола

DEN 122.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
ARTOU
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови

Стоката во категоријата