.

.

Трговија на големо Булчински Кристал Beaded Кристал Кроење За Фустан WRA-496

Трговија на големо Булчински Кристал Beaded Кристал Кроење За Фустан WRA-496

DEN 2998.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Производ:
Rhinestones
Бренд Име:
Keering
Техника:
Рачно изработени
Материјал:
Стакло
Големина:
2.3 cm
Употреба:
Чанти,Облека,Чевли
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Стил:
Flatback
Обликот:
Лента
Број На Модел На:
WRA-496
Тип:
Кристал Beaded Кристал Средување
Тип на Кристал:
Одделение Чаша
Материјал:
Вештачки бисер/стакло мушка/mesh
Употреба:
Облека/чевли декорација/булчински галантерија/, торба
MOQ:
10 yds/многу, по боја и дизајн
боја:
Како слика, сребро.
Occassion:
Свадба/Партија/Годишнината
Стил:
Рамен грб, Лепак назад
Примерок Цел?:
Прифатливи, ве молиме контактирајте ме
Времето За Производство:
10~12 дена

Стоката во категоријата