.

.

Убава! 2014 година нови бесплатен превозот 8-9MM Природна бела Akoya Образован Бисер Накит Ѓердан 18 BV398

Убава! 2014 година нови бесплатен превозот 8-9MM Природна бела Akoya Образован Бисер Накит Ѓердан 18 BV398

DEN 537.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Метална боја:
Светло Жолта Боја На Злато
Главниот Камен Боја:
Бела
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
no
Бисер Форма:
Nearround
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Бакар,Бакарни Легури
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Број На Модел На:
BV398
Должина:
18inches
Метали Тип:
Злато Позлатен

Стоката во категоријата