.

.

10pair Мажите бамбус влакна памучни Чорапи за пролет есен машки секојдневен бизнис во цевка Чорапи човек машки високо квалитетна здравствена сокс

10pair Мажите бамбус влакна памучни Чорапи за пролет есен машки секојдневен бизнис во цевка Чорапи човек машки високо

DEN 405.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Elikes
Број На Модел На:
W090-10
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Повик
Материјал:
Spandex,Памук,Бамбус Влакна,Полиестер

Стоката во категоријата