.

.

500w на мрежа тај сончевиот dc инвертер 10.8-28v на ac 110v

500w на мрежа тај сончевиот dc инвертер 10.8-28v на ac 110v

DEN 2976.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Излез Тип На:
Еден
Тип:
DC/AC Инвертори
Големина:
21*16*5.3cm
Влезен Напон:
Vpv 10.5 V~28VDC
Излезниот Напон:
90V-140/190~260VAC
Фрекфенција:
55Hz~63Hz/ 45Hz-53Hz
Тежина:
1.3KG
Број На Модел На:
TEG-500W
Излезна Моќност:
500W

Стоката во категоријата