.

.

Поставен нов бесплатен превозот Накит слатководни бисер и калцедон jades круг монистра синџир ѓердан BV409

Поставен нов бесплатен превозот Накит слатководни бисер и калцедон jades круг монистра синџир ѓердан BV409

DEN 870.24

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Метална боја:
сребро позлатен
Главниот Камен Боја:
Бела
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
no
Бисер Форма:
Nearround
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Бакар,Бакарни Легури,Цинк Легура
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Број На Модел На:
BV409
Бисер Тип:
Akoya Бисери
Должина:
17-19inches
Метали Тип:
сребро позлатен

Стоката во категоријата