.

.

Бесплатен превозот предводена од алуминиумски профил за led лента со млечниот/транспарентен капак на 5630 12mm pcb со фитинзи CC-5210

Бесплатен превозот предводена од алуминиумски профил за led лента со млечниот/транспарентен капак на 5630 12mm pcb

DEN 1872.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
профил на млечниот маска, профилот јасно покритие, led лента W млечниот, led лента W јасно, led лента втората светска војна млечниот, led лента втората светска војна јасно
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Бар Светла
Извор На Енергија:
DC
Wattage:
18W
Ширина:
5.3cm
сертификација:
CE,RoHS
Број На Модел На:
YD-1206
Тело Материјал:
Алуминиум
Гаранција:
3 Години
Карактеристики:
широк профил
Бренд Име:
Сводот
Употреба:
За итни случаи
Е dimmable:
No
Должина:
40inch
База Тип:
2G11
Напон:
12V
Употреба:
Затворен Осветлување
Материјал:
Алуминиум и PC
Должина:
во рок од 2,5 м ,прилагодени
маска:
млечниот или транспарентни
Инсталација:
таванот ,чове осветлување
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата