.

.

AN4 4AN НА -4 АЛУМИНИУМСКА ОРЕВ BULKHEAD ФИТИНГ АДАПТЕР AD34002 црна

AN4 4AN НА -4 АЛУМИНИУМСКА ОРЕВ BULKHEAD ФИТИНГ АДАПТЕР AD34002 црна

DEN 84.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Материјал Тип:
алуминиумски легури
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Бренд Име:
ACRAP
Тип На Објект:
Други
Материјал:
Алуминиум легура
боја:
Црна
ЕДНА големина:
на 4
Примена:
Универзална

Стоката во категоријата