.

.

За Nissan Qashqai 2015 2017 Мат Хром Задното Седиште Купот На Носителите Покрие Трим Рамки Штитници За Декорација

За Nissan Qashqai 2015 2017 Мат Хром Задното Седиште Купот На Носителите Покрие Трим Рамки Штитници За Декорација

DEN 534.96

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
TOMEFON
Материјал:
ABS
Автомобил модел:
за nissan qashqai
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
0.6kg
Модел Година:
2014-2016
Име На Модел:
803681
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
20cm
Објектот Ширина:
10cm
Тип На Објект:
Хром Стил

Стоката во категоријата