.

.

S29GL128P Norflash Модул Ниту Флеш Меморија за Складирање Модул за Полнење 32 I/Os со Extra128M Малку Меморија

S29GL128P Norflash Модул Ниту Флеш Меморија за Складирање Модул за Полнење 32 I/Os со Extra128M Малку Меморија

DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
Waveshare
Број На Модел На:
NorFlash Одбор (Б)
Демо Одбор Тип:
рака
Поддржува:
8bit режимот на пренесување САМО
Демо Одбор Тип:
Други

Стоката во категоријата