.

.

JIGU Лаптоп со Батерија За TOSHIBA Equium P300 P305 P305D X200 X205 P200 Сателитски L350 L355D P200D P205 6600mah

JIGU Лаптоп со Батерија За TOSHIBA Equium P300 P305 P305D X200 X205 P200 Сателитски L350 L355D P200D P205 6600mah

DEN 542.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
JIGU
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
Toshiba
Капацитетот На Батеријата:
>5001 MAh
Батеријата Напон:
10.8 V/11.1 V
Број На Модел На:
L350 L355D
Пакет:
Yes
Гаранција:
2 години
Батеријата Боја:
Црна
Батеријата клетки:
9 клетки Гранд Нов
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Клеточно ниво:
Одделение Мобилен
Уверение:
CE,FCC, RHOS
Состојба:
Сосема Нов, работи како Вистински Делови, 100% Компатибилен ОЕМ
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата