.

.

Stenzhorn За Автомобил Копче за Безбедност Кутија ОЕМ 39730-SNB-E020-М2,39730SNBE020M2

Stenzhorn За Автомобил Копче за Безбедност Кутија ОЕМ 39730-SNB-E020-М2,39730SNBE020M2

DEN 959.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
stenzhorn
Стил:
Varistor Тип
Чувствителност:
1.1
Резолуција:
1.2
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Мерен Опсег:
2.1
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Повторливост:
1
Тип:
Притисок На Маслото Сензор
Hysteresis:
2
линеарна:
2.2

Стоката во категоријата