.

.

Природни тигар око камен 8мм трендовски камен висок квалитет круг монистра diy убава жена ѓердан одлуки од 18 инчи BV393

Природни тигар око камен 8мм трендовски камен висок квалитет круг монистра diy убава жена ѓердан одлуки од 18 инчи

DEN 479.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
BV393
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Pendant Големина:
NO
Метали Тип:
Никој
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Функција:
моден накит
Компатибилност:
no
Материјал:
природни тигар око камен
Должина:
за 18inches
Големина:
8мм
боја:
Жолта

Стоката во категоријата