.

.

Тренди Додаток Делови Занаети 6-14mm Multicolor Picasso Камења Калцедон Круг DIY Бисери Ѓердан MY4160 трговија на Големо Топки Подароци

Тренди Додаток Делови Занаети 6-14mm Multicolor Picasso Камења Калцедон Круг DIY Бисери Ѓердан MY4160 трговија на

DEN 191.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Број На Модел На:
hh4160
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
YOUCAIHUA
Функција:
Расположение Tracker
Материјал:
Камен
is_customized:
Yes
Pendant Големина:
Никој
Метали Тип:
Бакар
is_customized:
Yes
Должина:
17inch
Пол:
Жените
Тип На Објект:
ѓердан
Материјал:
Камења

Стоката во категоријата