.

.

MAISTO 1:18 KTM 450 SX-F МОТО ВЕЛОСИПЕД DIECAST МОДЕЛ ИГРАЧКА НОВИ ВО КУТИЈА Бесплатен Превозот 13068

MAISTO 1:18 KTM 450 SX-F МОТО ВЕЛОСИПЕД DIECAST МОДЕЛ ИГРАЧКА НОВИ ВО КУТИЈА Бесплатен Превозот 13068

DEN 357.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Останатите легура нафта резервоарот е ABS инженеринг пластика и гума
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 6 години
Предупредување:
Не се погодни за деца под 3 години
Тема:
Возило
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Maisto
Скала:
1
Возило:
мотоцикли
Број На Модел На:
13068
Количината на Предмети во Собата:
24

Стоката во категоријата