.

.

1 пар капка обетки нова 2014 голема куќа архитектура симпатична прекрасна печатење акрилик дизајн лето стил за девојки жена накит

1 пар капка обетки нова 2014 голема куќа архитектура симпатична прекрасна печатење акрилик дизајн лето стил за девојки

DEN 47.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
Акрилик
Обликотшема:
Слика
Број На Модел На:
E185
Бренд Име:
bonsny
Метали Тип:
Железо
Големина:
40mm * 30mm
Тежина:
3g/pair
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата