.

.

Bonsny капка обетки шарени дрво нова 2014 симпатична прекрасна печатење акрилик дизајн лето стил за девојки жена накит

Bonsny капка обетки шарени дрво нова 2014 симпатична прекрасна печатење акрилик дизајн лето стил за девојки жена накит

DEN 47.28

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
Акрилик
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
E192
Бренд Име:
bonsny
Метали Тип:
Железо
Големина:
40mm * 20mm
Тежина:
3g/pair
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата