.

.

ЦРНА ГОРА дијамант Метал Луксузни Висок квалитет Црна и златна Медиум Roller Ball Пенкало Нови

ЦРНА ГОРА дијамант Метал Луксузни Висок квалитет Црна и златна Медиум Roller Ball Пенкало Нови

DEN 141.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
гел пенкало
Пишување Точка:
0.7 mm
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Бренд Име:
ЦРНА ГОРА
Употреба:
Office & Училиште Перо
Erasable Или Не:
No
Број На Модел На:
MH923
Материјал:
Метал
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Течност-Мастило

Стоката во категоријата