.

.

Бесплатен превозот 2m алуминиумски профил ,2m led лента на светлина со 5050 120led 24W/m ,алуминиум домување на 16mm pcb YD-1606-2m

Бесплатен превозот 2m алуминиумски профил ,2m led лента на светлина со 5050 120led 24W/m ,алуминиум домување на 16mm

DEN 2592.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
профилот јасно се покријат, профил млечниот маска
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Бар Светла
Извор На Енергија:
DC
сертификација:
CE,RoHS
Тело Материјал:
Алуминиум
Гаранција:
3 Години
Бренд Име:
Сводот
Должина:
80inch
Карактеристики:
5050 120led профил
Е dimmable:
No
База Тип:
2G11
Напон:
12V
Број На Модел На:
YD-1606-2m
Употреба:
Индустриски
Употреба:
Затворен Осветлување
Ширина:
1.8cm
Wattage:
48w/pc
Материјал:
Алуминиум и PC
Должина:
во рок од 2,5 м ,прилагодени
маска:
млечниот или транспарентни
Инсталација:
таванот ,чове осветлување
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата