.

.

Поставен мода 4 редови 8мм пурпурна alexandrite круг монистра jades калцедон камен круг домот, жените ѓердан 17-19inches BV404

Поставен мода 4 редови 8мм пурпурна alexandrite круг монистра jades калцедон камен круг домот, жените ѓердан 17-19inches

DEN 825.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Метална боја:
сребро позлатен
Главниот Камен Боја:
Виолетова
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Pendant Големина:
no
Број На Модел На:
BV404
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Бакар
Должина:
about 17-19inches
Метали Тип:
сребро позлатен
Материјал:
jade џаспер

Стоката во категоријата