.

.

8мм х 5мм х 45mm Т Облик на Три Начин Вакуум Вшмукување Чаша Заеднички Резервни Приклучоци

8мм х 5мм х 45mm Т Облик на Три Начин Вакуум Вшмукување Чаша Заеднички Резервни Приклучоци

DEN 153.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Материјал:
како опис

Стоката во категоријата