.

.

Убава! 2014 нова мода бесплатен превозот 3 Реда 8-9mm Бела Akoya Бисер Ѓердани Одделение BV400

Убава! 2014 нова мода бесплатен превозот 3 Реда 8-9mm Бела Akoya Бисер Ѓердани Одделение BV400

DEN 1590.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Метална боја:
сребро позлатен
Главниот Камен Боја:
Бела
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Pendant Големина:
no
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Бисер Форма:
Nearround
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
BV400
Бисер Тип:
Akoya Бисери
Должина:
17-19inches
Метали Тип:
сребро позлатен

Стоката во категоријата