.

.

10PCS 1 Канал 12V Реле Модул Ниско Ниво Активирањето 12V 1Channel Реле Модул Optocoupler Изолација за РАКА СЛИК AVR DSP

10PCS 1 Канал 12V Реле Модул Ниско Ниво Активирањето 12V 1Channel Реле Модул Optocoupler Изолација за РАКА СЛИК AVR

DEN 339.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
ARTOU
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови

Стоката во категоријата