.

.

YTK 300ml Двојна Глава течни пополнување на машина за сок

YTK 300ml Двојна Глава течни пополнување на машина за сок

DEN 13200.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
YTK
Големина:
1100*480*400mm

Стоката во категоријата