.

.

новите леќи 17-55 ХУД МОНТАЖА ПРСТЕН ЕДИНИЦА nameplate за Нико AF-S DX Nikkor 17-55мм f/2.8 G ЕД-АКО Пред Прстен 1c999-233-2

новите леќи 17-55 ХУД МОНТАЖА ПРСТЕН ЕДИНИЦА nameplate за Нико AF-S DX Nikkor 17-55мм f/2.8 G ЕД-АКО Пред Прстен 1c999-233-2

DEN 1773.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Употреба:
Камерата
Максимална Бленда:
f/5.6 и подолу
Тежина:
101g-150g
Минимална Отворот:
F22
Макро Зголемување:
0.150 пати
Тип:
Зум Објектив
Фокус Тип:
макро леќа
Сцена Тип:
Свадба
Леќа Тип:
автоматски
Зум Режим:
Зум
Почетен Датум:
2008 година
Максимално Зголемување:
0.160 пати
Целосна Рамка:
No
Пакет:
Yes
Број на Дијафрагмата Ножеви:
9 Ножеви
Режим На Фокус:
Авто Фокус
Леќа За Стабилизација Тип:
Никој
Број На Модел На:
AF-S DX Nikkor 17-55мм f/2.8 G
леќа големина:
65.0*66.0 mm
Интерфејс Тип:
NIKON
Бренд Име:
youe блескаше

Стоката во категоријата