.

.

Micui 20pcs 30*39mm AB Јасно се Откажат Круша Смола Кристал Flatback Rhinestones Камен за занаети облека се облекуваат декорација ZZ518

Micui 20pcs 30*39mm AB Јасно се Откажат Круша Смола Кристал Flatback Rhinestones Камен за занаети облека се облекуваат

DEN 213.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Производ:
Rhinestones
Обликот:
DR
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
ZZ518
Материјал:
Смола
Големина:
30*39mm
Бренд Име:
Micui
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Техника:
Лепак За

Стоката во категоријата