.

.

Irisshine B0856 Мода Milanese Нерѓосувачки Челик 18mm Зглоб Види Бенд Рака тока

Irisshine B0856 Мода Milanese Нерѓосувачки Челик 18mm Зглоб Види Бенд Рака тока

DEN 97.44

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бендот Боја:
Црна, Злато, Сребро.
Бендот Ширина:
18mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
B0856
Состојба:
Нова без ознаки
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Бренд Име:
TANGNADE
Бендот Должина:
18mm

Стоката во категоријата