.

.

Голема фиока десктоп козметика складирање кутија пластична гардеробер складирање кутија

Голема фиока десктоп козметика складирање кутија пластична гардеробер складирање кутија

DEN 263.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
PS-605A
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Материјал:
Пластични
Техника:
Сјајни
Решетки Количина:
9
Употреба:
Дребулии
Производот:
Канцеларија Организатор
Спецификација:
35X21X16.50X
Пластични Тип:
ABS
Оптоварување:
2kgs
Капацитет:
како се покаже

Стоката во категоријата