.

.

Beibehang Сопствена Позадина mural Стерео Олеснување Дрвени Цвет Дневна Соба и Спална соба во ЖИВО Позадина мурали тапети за ѕидови 3 d

Beibehang Сопствена Позадина mural Стерео Олеснување Дрвени Цвет Дневна Соба и Спална соба во ЖИВО Позадина мурали

DEN 528.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Број На Модел На:
било која големина
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
свила позадина
Површински Третман:
Врежана
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang

Стоката во категоријата