.

.

Peony & овошје ,смета отпечатена на платно DMC 14CT 11CT Крстот Бод колекции,везови везана Групи, Дома Декор

Peony & овошје ,смета отпечатена на платно DMC 14CT 11CT Крстот Бод колекции,везови везана Групи, Дома Декор

DEN 372.48

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT слика печатени, 14CT бело платно
Стил:
Европа
Бренд Име:
Радост Недела
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Растенијата
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
PVC кеса
боја:
Бела
Поставете Тип:
крстот бод
Вез Метод:
Крстот бод работа
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT или 11CT

Стоката во категоријата