.

.

Висок Квалитет 20mm 22mm Soild Нерѓосувачки Челик Watchbnads Сребро Виткање Затворач Види Рака + 2 Пролет Барови За да се Види Замени

Висок Квалитет 20mm 22mm Soild Нерѓосувачки Челик Watchbnads Сребро Виткање Затворач Види Рака + 2 Пролет Барови За

DEN 226.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бендот Ширина:
20mm, 22mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
GD0198
Бренд Име:
YISUYA
Затворач Тип:
пеперутка тока
Состојба:
Нов со ознаки
Бендот Должина:
И 17,5 см

Стоката во категоријата