.

.

луксузна завеси за дневна соба европски стил прилагодите 3d убави завеси Фантазија цртан филм кујна прозорец завеси

луксузна завеси за дневна соба европски стил прилагодите 3d убави завеси Фантазија цртан филм кујна прозорец завеси

DEN 3744.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
wide300cm high270cm, wide203cm high241cm, wide264cm high213cm, wide360cm high269cm, wide203cm high160cm, wide264cm high160cm, wide203cm high213cm, wide350cm high250cm, wide380cm high260cm, wide420cm high270cm, wide510cm high260cm, wide264cm high241cm, wide360cm high250cm, wide600cm high270cm, custom size, 140cmwide high1cm42
Обработка:
кука
Локација:
прозорецот
Стил:
Модерна
Инсталација Тип:
Вграден-во
Материјал:
Полиестер / Памук
Употреба:
Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Тип:
Завесата
Формат:
јаже
Број На Модел На:
46
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Функција:
Blackout
Шема:
Печатени
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Техника:
Плетени
Шаблон Тип:
Фантазијата цртан филм

Стоката во категоријата