.

.

Оригиналниот 90 степени Десна Аглеста 3,5 мм 3pole Аудио Стерео Машки да се Женски Продолжување 3.5 mm до 3.5 мм Кабелска 90cm

Оригиналниот 90 степени Десна Аглеста 3,5 мм 3pole Аудио Стерео Машки да се Женски Продолжување 3.5 mm до 3.5 мм Кабелска

DEN 141.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Должина на кабел:
90cm
Бренд Име:
CY
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
РК-004
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Тип:
Аудио И Видео

Стоката во категоријата