.

.

Улица ставови (2), смета отпечатена на платно DMC 14CT 11CT Крстот Бод колекции,везови везана Групи, Дома Декор

Улица ставови (2), смета отпечатена на платно DMC 14CT 11CT Крстот Бод колекции,везови везана Групи, Дома Декор

DEN 182.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT слика печатени, 14CT бело платно
Стил:
Европа
Бренд Име:
Радост Недела
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
PVC кеса
боја:
Бела
Поставете Тип:
крстот бод
Вез Метод:
Крстот бод работа
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT или 11CT

Стоката во категоријата