.

.

Прилагодено лого мобилен телефон мобилен 3m леплива smart џеб вистинска кожа мобилни карта носителот

Прилагодено лого мобилен телефон мобилен 3m леплива smart џеб вистинска кожа мобилни карта носителот

DEN 120.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Картичка & ID Носители
Објектот Ширина:
5.7cm
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс
Материјал Состав:
Вистинска Кожа
Број На Модел На:
LLH
Употреба:
Кредитна Картичка
Обликот:
Кутија
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Не Патент
Објектот Должина:
8.8cm
Бренд Име:
LIULIHUA
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Објектот Тежина:
0.07kg

Стоката во категоријата