.

.

60 v48v36v24v до 19 v12v9v5v3v прилагодливи синхрони buck модули на одборот задолжен стабилизиран напон снабдување

60 v48v36v24v до 19 v12v9v5v3v прилагодливи синхрони buck модули на одборот задолжен стабилизиран напон снабдување

DEN 181.44

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Излез Тип На:
Еден
Излезна Моќност:
1 - 50W
Влезен Напон:
6v-28v

Стоката во категоријата