.

.

За Мицубиши Outlander 2013 2014 2015 2017 Хром Врата се Справи со Сад Првенство Покрие Трим Заштитници 4pcs Додатоци

За Мицубиши Outlander 2013 2014 2015 2017 Хром Врата се Справи со Сад Првенство Покрие Трим Заштитници 4pcs Додатоци

DEN 568.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
TOMEFON
Материјал:
ABS
Автомобил модел:
За Мицубиши Outlander
Објектот Висина:
8cm
Објектот Дијаметар:
8cm
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Тежина:
0.4kg
Модел Година:
2013-2017
Име На Модел:
803051
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
30cm
Објектот Ширина:
20cm
Тип На Објект:
Хром Стил

Стоката во категоријата