.

.

СКАРА@FUKA 4pcs ABS Автомобил Вратата на Сад се Справи со Капак Трим Хром Guard Одговара За Jeep Compass 2017+ Автомобил-стил, Налепница Додатоци

СКАРА@FUKA 4pcs ABS Автомобил Вратата на Сад се Справи со Капак Трим Хром Guard Одговара За Jeep Compass 2017+ Автомобил-стил,

DEN 573.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Хром Стил
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
Задните Опашка Врата Се Справи Со Сад Маска
Објектот Висина:
0inch
Автомобил модел:
Jeep Compass
Објектот Дијаметар:
0inch
Специјални Функции:
Вратата Сад Се Справи Со Капак Трим
Објектот Тежина:
0.2kg
Модел Година:
2017+
Материјал:
ABS
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
боја:
Сребро.

Стоката во категоријата