.

.

HSIC 5pcs/многу Големо SOUL EATER Keychain Souleater Смрт На Дете автомобил Копче Прстен Черепот Pendant Носителот 12018

HSIC 5pcs/многу Големо SOUL EATER Keychain Souleater Смрт На Дете автомобил Копче Прстен Черепот Pendant Носителот

DEN 237.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
сребро позлатен
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Скелетот
Број На Модел На:
12018
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Функција:
Расположение Tracker
Функција:
Автомобил Телефон Торба Додатоци
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Пол:
Жени,Мажи,вљубеници во Филмот,колектори
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Накит Главен Материјал:
метални легури
is_customized:
Yes
Големина:
4x3cm 2.5*3.5 см
Тежина:
18g 21g
објектот стил:
SOUL EATER Keychain

Стоката во категоријата