.

.

Премиум Сите околу Shockproof 360 случај За Samsung Галакси S6 S7 Полно Тело Покрие capinhas гумени мат фолија + калено стакло

Премиум Сите околу Shockproof 360 случај За Samsung Галакси S6 S7 Полно Тело Покрие capinhas гумени мат фолија + калено

DEN 86.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Материјал:
За Галакси S6, За Галакси S7
Карактеристики:
пред ударот тешко мат случај покритие за Samsung Галакси S6 S7 додатоци
Бренд Име:
case4u
дизајн:
Обична,Гроздобер,Мат,Сјајна,Бизнис,Спортски
Функција:
Нечистотија-отпорни,Тешки Заштита,Анти-удар
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S7,Галакси S6
Компатибилен Бренд:
Samsung
Големина:
360 full body case for coque Samsung Galaxy s6 s7 rose gold
Материјал:
Ултра Тенок Мат Тешко PC Пластични Случај
Поддршка:
Dropshipping , Бесплатен Превозот , OEM услуга
Функција:
удобно мат допир, rubberized тежок случај,
клучен збор:
360 степен со полно тело, телефон + темперамент стакло за samsung галакси s6 s7
боја:
Црна, Сина, Златна, Розова, Црвена, Сребрена
Функција:
shockproof, dropproof, shatterproof
погоден:
подарок за момчето, девојка ,жена, маж, деца ,деца
Број На Модел На:
пред назад со полно тело случај за samsung s6 s7
за:
луксузен двоен слој со полно тело, заштитни случај маска
Други:
fundas,capa став, capinhas, coque,јапонија, кореја, Nonoskin

Стоката во категоријата