.

.

Зимски Чизми и Топло, чисто 2018 Жените Коленото Висока hight зголемување Снег Чизми Мода Круг Пети Жените Чевли Големина 34-43 Т-6027

Зимски Чизми и Топло, чисто 2018 Жените Коленото Висока hight зголемување Снег Чизми Мода Круг Пети Жените Чевли Големина

DEN 1920.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Пол:
Жените
Пета Тип:
Висина Зголемување На
Подигнете Тип:
Јава, Equestrian
Сезоната:
Зима
Кожа Стил:
Nubuck Кожа
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Затворање Тип:
Лизга-На
Платформа Висина:
0-3cm
Вратило Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Пета Висина:
Станот (од 0 до 1/2)
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
LANYUXUAN
Број На Модел На:
LDH-Т-6027
Пети Форма:
Круг Пети
Процесот:
Лепило
Outsole Материјал:
Гума
Декорација:
Обична
Insole Материјал:
PU
Подигнете Висина:
Колено-Висок

Стоката во категоријата