.

.

Ѕидот Монтирани Автоматски Сензор Славина за Вода Допрете Рацете Слободни Една Ладна Сензор Torneira ZR1024

Ѕидот Монтирани Автоматски Сензор Славина за Вода Допрете Рацете Слободни Една Ладна Сензор Torneira ZR1024

DEN 960.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Слив Чешми
Стил:
Современа
Бренд Име:
GIZERO
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Површински Третман:
Хром
Стил:
Брзо Отворен Тип
Функција:
Чувство Чешми
Ладно & Топла Вода:
No
Вентил Core Материјал:
Керамички
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Топли И Ладна Вода:
No
Тапа Планината:
Една Дупка
Тежина На Пакет:
Број На Модел На:
ZR1024
Број на Рачки:
без рачка

Стоката во категоријата