.

.

Личност Тоалет Икона Picto Винил Вратата Налепница Стилски Дома Декорација Додатоци Ѕид Налепница A2249

Личност Тоалет Икона Picto Винил Вратата Налепница Стилски Дома Декорација Додатоци Ѕид Налепница A2249

DEN 57.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Европа
Бренд Име:
YOJA
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници
Број На Модел На:
A2249
Сценарија:
Стакло/Бања
Тема:
Цртан филм
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил
боја:
Црна
Големина:
25*10.3CM

Стоката во категоријата